2007-02-12 17:30: III Bal Inicjatywy
Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych "Inicjatywa" w Bartoszycach po raz III zorganizowała Bal "inicjatywy", na którym roztrzygnieto plebiscyt na najpopoluraniejszą firmę roku 2006 Miasta Bartoszyce, oraz Przyjaznego Urzędnika roku 2006. Bal odbył się w sobotę 10 lutego w Dworku Dębówko.
Najpopularniejszą Firmą roku 2006 zostało Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Bartoszycach, drugie miejsce zajęła firma Centrum Spółka z o.o., trzecie natomiast Galeria L'OR. W Kategorii Przyjazny Urzędnik roku 2006 Miasta Bartoszyce pierwsze miejsce zdobyła Pani Stanisława Huta, drugie Pani Mariola Grabowska, trzecie miejsce zdobyła Pani Bożena Martul.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2007-02-14 15:31, dodał: Ania
Gratulacje dla Pani Marioli Grabowskiej głosowałam na Panią :D
2007-02-18 19:23, dodał: bartoszyczanin
a gdzie taka gwiazda jak Kirkuć czyżby spadły notowania ,a może nie miał na kupony jeszcze i do wyborów jeszcze daleko.pokaże się jeszcze przed.
2007-03-02 21:30, dodał: vix
a gdzie bozena martul? zabraklo jej na kupony?

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.