2007-02-01 19:33: Polsat Zdrowie i Uroda w TVK
W związku z brakiem umowy licencyjnej, 1 lutego 2007 roku zakończyliśmy retransmisję programu Superstacja. Natomiast w miejsce Superstacji rozpoczynamy emisję nowego polskiego kanału POLSAT ZDROWIE i URODA.

dodał: Krzysiek,
2007-02-07 00:03, dodał: Stefan
Program beznadziejny. Superstacja była o niebo lepsza. Mimo to uważam, iż w ofercie Bart-Satu powinien znaleźć się obowiązkowo jakiś program rosyjski. Niech partnerskie związki z Obwodem Kaliningradzkim nie będą pustą deklaracją ożywającą jedynie z okazji kolejnych "Dni Bartoszyc". Emisja programu rosyjskiego byłaby tych związków widoczną emanacją. Z poważaniem: Stefan Fiedorowicz

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.