2006-12-12 12:46: Wojewoda Adam Supeł na sesji Rady Powiatu
Wojewoda warmińsko-mazurski Adam Supeł był gościem drugiej sesji Rady Powiatu, która odbyła się w poniedziałek, 11 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury.
Wojewoda Adam Supeł przyjechał na zaproszenie starosty bartoszyckiego Zbigniewa Nadolnego, w swoim krótkim wystąpieniu mówił głównie o wykorzystaniu środków Unii Europejskiej
Gościem specjalnym sesji był także ks. Infułat Adolf Setlak, który złożył radnym życzenia świąteczno-noworoczne.
Ponadto radni wysłuchali informacji Powiatowego Urzędu Pracy dotyczącej porozumienia o współpracy z firmą Indykpol, współpraca ma dotyczyć utworzenia specjalnego kierunku w szkole zawodowej i szkole policealnej, który będzie kształcił przyszłych pracowników branży przetwórstwa spożywczego, praktyki mają odbywać się właśnie w firmie Indykpol. Taki profil kształcenia ma być utworzony w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2006-12-15 18:27, dodał: nikto
No i tak wygląda realizacja deklaracji p. Z. Nadolnego. Już po raz kolejny na jego zaproszenie odwiedza Wojewoda z PiS-u nasze miasto i ani razu nie potrafia poinformować Burmistrza Miasta o jego wizycie zresztą i sam wojewoda nie ma przyjemności sie anonsować gdyż Burmistrz pochodzi z wyboru społecznego a nie z PiSu!! > Jak podaje dzisiejsza GO PiS ma szerokie poparcie społeczne bo po wyborach ma jednego wójta i jednego starostę (Nadolnego) w konszachcie partyjnym wybranego.
2006-12-16 21:10, dodał: Nix
Jak delegacja zagranicznych dziennikarzy goscila w Bartoszycach to Nalecz tez d... wypial na staroste owczesnego. No i jak niemcy odwiedzali to tez wypial d.... Coz zrobic ze Nalecz nikogo nie zna i nikt nie chce go znac. Ma zero wplywow, nie umie sie wyslawiac, wiec go wstyd gdzie kolwiek zapraszac. Takie jest moje zdanie.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.