2005-02-24 19:18: Finał Artystycznej Akcji Zimowej
Komenda Powiatowa Policji z Bartoszyc wspólnie z Wydziałem Promocji Policji Gabinetu Komendanta Głównego Policji, władzami samorządowymi oraz Bartoszyckim Domem Kultury zorganizowali Artystyczną Akcję Zimową.
W ramach działań od 12 do 22 lutego przeprowadzane były warsztaty teatralne dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych. Codziennie z instruktorami teatru Scena 07 pracowały dwie grupy. Jedna z nich to 20 młodych aktorów - amatorów przygotowujących spektakl „Kopciuszek”.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.