2005-02-21 17:18: Spotkanie z Ryszardem Wolańskim - dziennikarzem muzycznym
W sobotę, 19 lutego w Bartoszyckim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Ryszardem Wolańskim (na zdjęciu) - dziennikarzem muzycznym, absolwent warszawskiej PWSM, od 1972 roku związany etatowo z Polskim Radiem i TVP. Ryszard Wolański jest autorem radiowych i telewizyjnych reportaży i relacji ze wszystkich ważniejszych imprez i festiwali muzycznych od 1974 roku, m.in.: Jazz Jamboree, Jazz nad Odrą, Old Jazz Meeting, Jazz Jantar, MFP w Sopocie, KFPP w Opolu, Piknik Country w Mrągowie.
Ryszard Wolański jest także głównym ekspertem i autorem pytań tematów jazzowych w telewizyjnym teleturnieju "Wielka Gra" współautor polskiej edycji quizu muzycznego "Jaka to melodia".  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.