Jury w składzie:
Andrzej Fabisiak
Jerzy Obłam...">
2006-05-22 17:47: 27 Wojewódzki Przegląd Teatrów Młodzieżowych "Bakcyl 2006"
W dniach 20-21 maja (sobota i niedziela) w Bartoszyckim Domu Kultury odbył się 27 Wojewódzki Przegląd Teatrów Młodzieżowych "Bakcyl 2006"
Jury w składzie:
Andrzej Fabisiak
Jerzy Obłamski
Marcin Kiszluk
po obejrzeniu 12 spektakli teatralnych postanowiło przyznać;
- Złotego Bakcyla oraz nagrodę Burmistrza Miasta Bartoszyce w wysokości 700 zł. - Teatr „Nieskromny” z II LO z Olsztyna za spektakl "Studnia" na podstawie scenariusza Artura Grabowskiego w reż. Barbary Juszkiewicz
- Srebrnego Bakcyla oraz nagrodę Starosty Powiatu Bartoszyckiego w wysokości 400 zł.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2006-06-05 09:54, dodał: widz
Byłam widzem tegorocznego ,,Bakcyla", spektakle super, radość dla duszy. Tyle krytyki w radio i tyle różnych pomysłów na imprezy. Bakcyl to wspaniała impreza zadziwił mnie fakt, że na spektaklach nie było naszych nauczycieli i uczniów, sala powinna być wypełniona po brzegi - przykro. Spotkania warsztatowe zorganizowane podczas przeglądu mogły nauczyć ich wiele. Bakcyl gości na naszej scenie już 13 lat. Uczniowie z Bartoszyc, którzy się prezentowali w przeglądzie nie mają opiekuna. Gdzie są Ci prawdziwi nauczyciele - poloniści z dawnych lat. Może warto się zastanowić. Było mi wstyd. Pozdrawiam.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.