2006-03-03 10:19: Casting do Straży Pożarnej
1 marca w Komendzie Powiatowej PSP w Bartoszycach siedemdziesiąt trzy osoby ubiegały się o przyjęcie do służby w Straży Pożarnej. Kandydaci aby zostać zakwalifikowani powinni posiadać wykształcenie min. średnie, wiek do 30 lat, uregulowany stosunek do służby wojskowej oraz powinni być nie karani.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2006-03-06 00:58, dodał: ktosiek
..casting? a to sie nie powinno "nabór" nazywać?
2006-03-06 16:53, dodał: Artur
Nasza telewizja ma ambicje wielkoświatowe, dlatego chce używać międzynarodowego języka.
2006-03-07 16:47, dodał: ktosiek
z engyklopedii wiem: CASTING(czytaj: kastink) 1. obsadzanie aktorów w rolach filmowych, rzadziej w teatralnych, przez dobieranie ich spośród osób zgłaszających się; wyszukiwanie odpowiedniej osoby do jakiegoś programu, wybieranie modelek itp.: Wie pani, myślę, że casting może pomóc w obsadzie ról drugoplanowych, ale rzadko kiedy daje dobre rezultaty, gdy chodzi o role tytułowe. Długo się wahał, czy ma stanąć do castingu - on, znany aktor, niegdyś ulubieniec publiczności. 2. spotkanie, przegląd, na którym dokonuje się takiego wyboru: Na casting zgłosiło się niemal dwieście osób, w większości nieprofesjonalistów. To już ósmy dzień castingu, a odtwórczyni roli Zosi ciągle nie mamy. czyli po polskiemu: przyszlo 73 nieprofesjonalistow, z czego kilku bedzie tam pracowac ;)

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.