2012-05-17 18:36: Ćwiczenia obronne powiatu bartoszyckiego
W dniach 10-11 maja odbyły się kompleksowe ćwiczenia obronne powiatu bartoszyckiego dotyczące przygotowania administracji samorządowej do przeciwdziałania skutkom działań terrorystycznych. Udział w ćwiczeniach wzięły samorządy miast, gmin oraz powiatu.
Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, któremu przewodniczył starosta powiatu bartoszyckiego Wojciech Prokocki odbyło się w miniony czwartek w Starostwie Powiatowym w Bartoszycach.
Ćwiczenie to było podsumowaniem trzyletniego cyklu szkolenia z zakresu spraw obronnych, zarządzania kryzysowego, bezpieczeństwa i obrony cywilnej. W ćwiczeniach udział wzięły: urzędy miast i gmin, Starostwo Powiatowe, Komenda Powiatowa Policji, Powiatowa Straż Pożarna oraz Areszt Śledczy i placówka Straży Granicznej w Bezledach; inspekcje: weterynarii, Stacja Sanitarno Epidemiologiczna oraz Szpital Powiatowy.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.