2012-05-09 14:22: Dzień Strażaka
Dzień Strażaka rozpoczął się mszą intencyjną w parafii p.w. św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej, gdzie liturgii przewodniczył ksiądz infuat Adolf Setlak.
Następnie w siedzibie Straży Pożarnej odbyła się akademia, na której obecni byli między innymi: przedstawiciele miasta, gminy, powiatu, poseł na sejm, komendanci i dowódcy służb mundurowych współpracujących ze Strażą Pożarną, strażacy, ich rodziny, a także emeryci i renciści.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.