2012-04-27 13:54: V Wojewódzki Otwarty Konkurs Mechatroniczny
Aż 9 szkół z województw: warmińsko-mazurskiego i podlaskiego wzięło udział w V Wojewódzkim Otwartym Konkursie Mechatronicznym.
Pomysł na zorganizowanie konkursu mechatronicznego narodził się w Bartoszycach, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków. W celu poszerzenia zasięgu konkursu oraz ze względu na dużą ilość uczestników, inicjatywę przejęła Katedra Mechatroniki Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, gdzie już od trzech lat odbywa się ten konkurs.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.