2012-04-18 09:48: Finał Mistrzostw Województwa w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych
W gimnazjum nr 2 w Bartoszycach w auli sportowej, 16 kwietnia odbył się Finał Mistrzostw Województwa w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Udział w zawodach wzięły uczennice z Gimnazjum nr 1 z Iławy, Gimnazjum nr 3 z Elbląga, Gimnazjum z Rucianego Nidy oraz Gimnazjum nr 2 z Bartoszyc.
Podczas rozgrywek dziewczęta z Bartoszyc pokonały wszystkie rywalki z wyjątkiem zespołu z Iławy. Jak mówi trenerka drużyny - Grażyna Baranowska bartoszyczankom niewiele brakowało do zdobycia złotego medalu.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.