2012-03-13 15:51: Łowy Białogłowy w Dworku Dębówko
Tegoroczny Dzień Kobiet obchodzony był bardzo hucznie, w wielu miejscach i na wiele sposobów. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się impreza zorganizowana szczególnie dla pań w Dworku Dębówko zatytułowana "Łowy Białogłowy".
Gościem specjalnym podczas tego wieczoru był Marek Sierocki, który poprowadził całą uroczystość. Bez wątpienia można stwierdzić, że imprezy tego typu powinny organizowane być cyklicznie, bowiem ilość osób przybyłych do Dworka Dębówko świadczyła o dużym zainteresowaniu tą uroczystością.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.