2011-11-23 10:01: Koncert Złotej Jesieni
Co raz więcej publiczności na widowni to znak, że repertuar programowy BDK zaczyna przynosić pozytywne efekty. Bartoszyczanie dzięki temu częściej wychodzą z domu i chętniej uczestniczą we wspólnych spotkaniach, tak jak ostatnio podczas "Koncertu Złotej Jesieni".
Pogoda na zewnątrz rzadziej zachęca do wspólnych spacerów popołudniami, szczególnie w dni wolne od pracy. Wówczas z wygody wybieramy odpoczynek na ulubionej kanapie przed telewizorem, lub tak jak bardziej aktywni mieszkańcy Bartoszyc, przeglądamy repertuar domu kultury, by zrelaksować się inaczej niż zwykle.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.