2011-11-17 12:41: Oktawa Wszystkich Świętych
W dzień Wszystkich Świętych tłumnie odwiedzaliśmy groby bliskich, wówczas zapalaliśmy znicze i w modlitwie szukaliśmy kontaktu z tymi, którzy odeszli do wieczności. Dużo mniej mieszkańców uczestniczyło natomiast w ostatnim dniu oktawy związanej z uroczystościami wszystkich świętych, ale w tym roku tłumaczymy to tym, że ta tradycja powróciła na nasz cmentarz komunalny po blisko dwudziestu latach, stąd niewiele jeszcze osób wie, o wspólnie prowadzonej tam modlitwie w listopadowy wieczór.
Spokój, zaduma, ale przede wszystkim szczera modlitwa na cmentarzu komunalnym w Bartoszycach towarzyszyła osobom, które w listopadowy wieczór postanowiły wraz z księżmi swój czas poświęcić dla tych, którzy odeszli do wieczności. Spotkanie modlitewne dotyczyło bowiem zakończenia oktawy uroczystości Wszystkich Świętych.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2011-12-21 02:50, dodał: ggiaHRzADfXdIrRbcc
I came, I read this article, I coqnrueed.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.