2011-11-17 12:37: Kolejne wyróżnienie górowskiego szpitala
Ten szpital na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień, i to zarówno ze strony specjalnie powołanej kapituły, jak i, a może przede wszystkim ze strony pacjentów i personelu, mowa oczywiście o Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Górowie Iławeckim, który po raz kolejny otrzymał znaczące w sferze zarządzania wyróżnienie, tym razem w ramach Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości.
Na takie wyróżnienie składa się nie tylko praca dyrekcji, ale również personelu, czy nawet pacjentów korzystających z usług Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim. Tym razem na ręce dyrektor szpitala, a mianowicie Danuty Kunickiej, wręczono wyróżnienie I stopnia za doskonałość zarządzania. To wyróżnienie nadawane jest z inicjatywy konkursu pod nazwą Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości, oraz za Najlepszy Produkt.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.