2011-11-09 10:27: Widać efekty modernizowanego basenu
Co raz częściej wśród mieszkańców poruszany jest temat modernizowanego basenu, rodzi się szereg pytań, czy na tym etapie prac wszystko idzie zgodnie z planem, i czy ostatecznie basen będzie do użytku w najbliższym letnim sezonie.
Chyba każdy bartoszyczanin choć raz w swoim życiu odwiedził basen przy ul. Limanowskiego, i różne po tej wizycie pozostały wspomnienia. Jedni byli zadowoleni bo to w końcu jedyny obiekt bezpiecznego kąpieliska, inni jak to bywa narzekali.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.