2011-11-02 11:00: Konkurs wiedzy JP II
Tegoroczne Dni Kultury Chrześcijańskiej swoim zasięgiem objęły wszystkich mieszkańców, którzy w różny sposób włączyli się w obchody. Jak zwykle największy udział był ze strony młodzieży, która chętnie zgłaszała się do organizowanych w ramach dni papieskich konkursów, począwszy od recytatorskiego, plastycznego, po ostatnio zorganizowanym konkursie wiedzy o Janie Pawle II.
Konkurs wiedzy o Janie Pawle II, Stolicy Piotrowej, i związanych z tym tematem tradycji i historii w Bartoszycach odbył się już po raz dziesiąty, ale po raz pierwszy miejscem spotkania uczestników była aula ZSP nr 2 im. E.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.