2011-11-02 10:53: Mały Olimpijczyk, czyli sportowo wśród drugoklasistów
Tym razem sportowa olimpiada pod hasłem "Mały Olimpijczyk" skierowana została do uczniów klas drugich szkół podstawowych. Organizatorem spotkania był tradycyjnie Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji, zaś gospodarzem Szkoła Podstawowa nr 7.
Na to sportowe wydarzenie czekają nie tylko organizatorzy, którzy liczą na dużą frekwencję wśród uczestników i kibiców, ale przede wszystkim czekają uczniowie, chcący sprawdzić swoją kondycję fizyczną, a tym samym wygrać z rówieśnikami z innych szkół. Tym razem do walki o zwycięstwo stanęli reprezentanci drugich klas szkół podstawowych, których BOSiR postanowił wciągnąć do swego planu rozbudzenia aktywności sportowej już od najmłodszych lat, bowiem przypomnijmy sportowe spotkanie odbywa się już wśród pierwszoklasistów, ale także przedszkolaków.
I tym samym udało się zrealizować założony cel spotkania, zgodnie ze złożoną przez zawodników przysięgą małego olimpijczyka, bowiem rywalizacja odbyła się na zasadach fair play, uczestnicy nie tylko sobie, ale również kibicom dostarczyli sportowych emocji i wzrostu adrenaliny, w końcu chodziło nie tylko o zabawę ale również o zwycięstwo, które bądź co bądź nie było łatwym zadaniem do wykonania.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2011-11-04 14:39, dodał: bolek i lolek
A gdzie zasady Fair Play? Może w końcu przeprowadzic zawody w innej szkole, zamiast dawać fory gospodażom? A konkurencja z leżeniem na materacach - żenujaca. Już sie nawet nie hamowali. dzieci z SP7 przelatywały nad materacami podczas gdy inne dzieci były przetrzymywane na materacu.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.