2011-10-26 15:54: Kolejna zmodernizowana droga w Gminie Bartoszyce
Gmina Bartoszyce dzięki pozyskiwanym środkom stale się rozwija. Główny cel inwestycji dotyczy oczywiście dróg i ich nawierzchni, które w wielu miejscach są, a teraz częściej mówimy były ogromnym problemem mieszkańców codziennie przemieszczających się po nich. Stąd też kolejnym punktem zapisanym do realizacji przez Gminę Bartoszyce było położenie nowej nawierzchni na blisko kilometrowym odcinku drogi Żydowo-Zawiersze, co udało się wykonać jeszcze przed zimą.
I jak każda inwestycja na terenie gminy, tak również i ta związana z modernizacją drogi Żydowo-Zawiersze, przeszła długą drogę do realizacji, począwszy od pozyskania środków i współpracy samorządów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.