2011-10-26 15:50: Jan Paweł II tematem konkursu plastycznego
Jan Paweł II był myślą przewodnią konkursu plastycznego ogłoszonego w kościele farnym, w którym udział wziąć mogły tylko i wyłącznie dzieci ze szkół podstawowych. Na ten konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac, spośród których wyłoniono te zwycięskie w dwóch kategoriach.
Do tego konkursu zaangażowane zostały dzieci, dla których temat przewodni nie stanowił żadnego problemu, dotyczył mianowicie hasła "Papież i dzieci". I choć najmłodsi dopiero poznają naukę Jana Pawła II, to już można zauważyć, że ją rozumieją, a przynajmniej starają się zrozumieć, a poza tym o tym Wielkim Człowieku dowiadują się jedynie ze wspomnień dorosłych, stąd tym bardziej cieszy, że wierzą w jego wiarę i miłość jaką potrafił obdarować najmłodszych.
Konkurs plastyczny był zatem miłym oderwaniem od rzeczywistości, stąd też pod wybory komisji oceniającej wpłynęło wiele prac, spośród których w kategorii szkół podstawowych klas I-III laureatem została Katarzyna Gładkowska z SP w Bezledach, miejsce II otrzymała Julia Złonkiewicz ze SP w Bezledach, zaś III Julia Płonowska ze SP nr 4 w Bartoszycach, wyróżnienie wręczono Jakubowi Lewandowskiemu SP nr 4, Gabrieli Czebatorowicz ze SP nr 7, Roksanie Styczyk z ZSzUJN oraz Oliwii Filipek ze SP nr 3.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.