2011-10-26 15:48: Tematyczne spotkanie dorosłych w MBP
W ramach obchodów Dnia Papieskiego swój akcent wiary zaznaczyła ponownie w MBP Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym działająca przy kościele farnym. Tym razem spotkanie dotyczyło Tryptyku Rzymskiego.
W roku ubiegłym Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym po raz pierwszy przygotowała specjalny wieczór poświęcony Papieżowi Polakowi w MBP. Zwykle spotykają się bowiem na wspólnej modlitwie w kościele farnym i jej powierzają swe troski, radości, a także myśli skierowane do Jana Pawła II.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.