2011-10-26 15:46: Show w rosyjskich klimatach z udziałem bartoszyczan
Weekendowe spotkanie publiczności z artystami, choć było skierowane do całych rodzin i do tego bezpłatnie, nie było tak oblegane jak wieczór kabaretowy, a szkoda, bo wokalno-taneczne show w rosyjskich klimatach wniosło do BDK inne spojrzenie na pracę z dziećmi zdolnymi artystycznie i warto było docenić ich zaangażowanie.
Taneczne show w rosyjskich klimatach miło zaskoczyło tych, którzy w niedzielne przedpołudnie odwiedzili BDK. Widowisko przygotowane zostało dla szerokiej publiczności, stąd śmiało można było skorzystać z zaproszenia i tego dnia salę wypełnić całymi rodzinami. I choć niestety pełnej sali nie było, a przypomnijmy show było bezpłatne, ci co przyszli nie żałowali czasu poświęconego na widowni.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.