2011-10-19 12:06: Koncert Papieski w BDK
Tegoroczne Dni Kultury Chrześcijańskiej w naszym mieście w swoim harmonogramie tradycyjnie zaplanowane miały artystyczne spotkanie w BDK, gdzie przede wszystkim młodzież śpiewa i recytuje z myślą o Janie Pawle II. W tym roku koncert odbył się w dniu szczególnym, bowiem dokładnie 16 października, a więc w kolejną rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, stąd i bliższe sercu było wykonanie poszczególnych utworów przez młodych zdolnych uczniów.
Koncert pod znanym hasłem "Śpiewamy dla Papieża" kolejny rok z rzędu odbył się przy współudziale organizacyjnym Klubu Inteligencji Katolickiej z Bartoszyc. To część artystyczna w ramach spotkań z Dniami Kultury Chrześcijańskiej, w której główny udział biorą młodzi artyści na scenie oraz publiczność, która wraz z wykonywanymi utworami przenosi się do wspomnień o Papieżu Polaku, odnosi się do jego słów i nauk.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.