2011-10-19 11:55: Turniej piłki siatkowej z okazji Dnia Papieskiego
Po raz kolejny planowane Dni Kultury Chrześcijańskiej w Bartoszycach nie pominęły działu sportowego, stąd na sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 rozegrany został turniej piłki siatkowej. To już kolejny rok z rzędu jak do turnieju zgłaszają się drużyny nie tylko z naszego miasta, ale również Górowa Iławeckiego, by w ten sposób uczcić pamięć o Janie Pawle II, któremu to właśnie poświęcony jest ten turniej.
Sobotnie rozgrywki odbyły się w sali sportowej Gimnazjum nr 2, a tempo do zwycięstwa najpierw narzuciły drużyny męskie. W tym roku do udziału zgłosiły się cztery takie drużyny, dla których to spotkanie to nie tylko udział w rozgrywce sportowej, sprawdzenie swoich umiejętności, ale również pamięć o Polaku Papieżu, który zawsze bliski jest młodzieży.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.