2011-10-05 10:27: Klimakterium w BDK
To kolejny udany pomysł organizatora, czyli Bartoszyckiego Domu Kultury, który przypadł w gusta bartoszyczanom. Ostatnio na scenie można było podziwiać kameralne koncerty, operetkę, i spotkania kabaretowa, z których to ostatnie w roli głównej z grupą z musicalem "Klimakterium" odbyło się przy dużym udziale rozbawionej publiczności.
Bohaterkami musicalu w reżyserii Cezarego Domagały są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2011-10-05 11:39, dodał: klara
Jak wypowiadasz sie człowieku w jakimś temacie, to poznaj go choć trochę. Skąd wziąłeś taka obsadę? Byłam i żadnej pani Gadeckiej nie widziałam. Kompetentniej proszę!!!!!!!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.