2011-09-27 13:24: Spotkanie Sławomiry Kozieniec w MBP
Miejska Biblioteka Publiczna nie po raz pierwszy w swoich progach gościła Sławomirę Kozieniec. W grudniu ubiegłego roku Sławomira Kozieniec odwiedziła bibliotekę proponując wrażliwej na literaturę publiczności wiersze Henryka Wrożyńskiego, kolegi, a zarazem znakomitego pisarza, który duszą ciągle jest w ojczystym kraju, choć na co dzień tworzy w Seattle. Spotkanie to w bardzo podniosłej atmosferze wywołało pozytywne wrażenie na publiczności, a to poskutkowało tym, że Sławomira Kozieniec postanowiła raz jeszcze odwiedzić to nasze bartoszyckie artystyczne miejsce i podzielić się kolejnymi emocjami w ramach prezentowanej twórczości.
Na kolejne spotkanie w Bartoszycach autorka wieczoru z literaturą przygotowała tym razem ponownie wiersze bliskiego jej pisarza Henryka Wróżyńskiego, by choć na chwilę przywołać wspomnienia z grudniowego wieczoru w Bartoszycach, ale swój występ wzbogaciła również twórczością Jacka Londona oraz Bruno Schulza.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.