2011-09-06 16:14: I po wakacjach...
Jakiś powód musi być, żeby spokojnie rozstać się z wakacjami, i powrócić w szkolne mury, więc niech to będzie pogoda, która w te wakacje nie była zbyt sprzyjająca, i w związku z tym z przyjemnością najbliższe dni, a nawet tygodnie, a potem i miesiące uczniowie spędzą w szkole, bo chcąc nie chcąc wakacje dobiegły końca, i większość uczniów tradycyjnie 1 września przypomniała sobie jak brzmi pierwszy dzwonek nowego roku szkolnego.
Trudno po wakacjach wraca się do szkoły, kończy się bowiem czas beztroskiego lenistwa, a zaczyna czas intensywnej pracy. Z drugiej jednak strony rozpoczyna się nowy rozdział z udziałem kolegów i koleżanek z jednej klasy, rodzą się wówczas nowe pomysły i rośnie chęć robienia czegoś więcej niż tylko udział w zabawie. Tak w szkole podstawowej, jak i w gimnazjum czy szkole średniej, rok szkolny rozpoczyna się uroczystym apelem 1 września, na którym dyrekcja oznajmia zebranym o wspólnych najbliższych dziesięciu miesiącach.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.