2011-09-06 16:09: Rockowe pożegnanie wakacji
Zgodnie z założeniem koncertowo i rockowo pożegnaliśmy tegoroczne wakacje, i tym samym była to ostatnia tak duża plenerowa impreza w centrum naszego miasta organizowana przez BDK, który notabene na następne spotkania zaprasza głównie już do wnętrza swojej placówki, choć na świeżym powietrzu jeszcze będzie się coś działo, ale już nie na taką skalę.
Stąd też założeniem organizatorów na to ostatnie spotkanie w plenerze, było rockowe pożegnanie wakacji i pokazanie młodzieży fenomenu rocka. Jednak to co kieruje się do jednej grupy społecznej niestety w naszym mieście się nie sprawdza, młodzieży przez cały koncert było niewiele, a i dorośli mieszkańcy miasta nie potrafili odnaleźć się na tym spotkaniu. A szkoda, bo zaproszone zespoły do koncertu były bardzo dobrze przygotowane i to że się znalazły na bartoszyckiej scenie nie było przypadkiem, o czym świadczą ich dotychczasowe sukcesy sceniczne, tak jak w przypadku zespołu Noxx, Amnezji czy zespołu Korzuh.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.