2011-08-30 12:20: Turniej Legia-Bart
Podczas wakacji nie brakowało w Bartoszycach piłkarskich emocji w wykonaniu młodych zawodników, z jednej strony amatorów, którzy codziennie spotykali się na boisku i rozgrywali mecze towarzyskie dla zabicia wakacyjnego czasu, z drugiej strony młodych profesjonalistów, którzy do Bartoszyc przybyli na II Turniej Legia Bart.
Rozgrywki piłki nożnej zwykle cieszą się popularnością, przede wszystkim ze strony młodych piłkarzy, dla których są to kolejne okazje do sprawdzenia nabytych umiejętności i często pokonania swoich słabości czy technicznych niedociągnięć. Jednym z turniejów na który chętnie zgłaszają się zespoły z na co dzień systematycznie prowadzonych treningów przez kluby, jest turniej organizowany przez BOSiR pod hasłem Legia-Bart.
Turniej nie jest przypadkowy, to wynik wieloletniej współpracy i wspólnego celu, by młodych ludzi zachwycić piłką nożną, i zamiłowaniem do sportu. Dlatego też na turniej, mimo że to dopiero jego druga edycja chętnie przyjeżdżają drużyny, jak się okazuje nie tylko z naszego województwa, ale każda ma jeden strategiczny cel wygrać i pokazać się z jak najlepszej strony.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.