2011-08-23 13:44: Disco Polo podbiło bartoszycką publiczność
Na ten letni koncert jedni wybrali się z ciekawości, inni dla rozrywki, a jeszcze inni z zamiłowania do tego typu muzyki, ale wszystkich połączyło jedno pozytywne podsumowanie, które dotyczyło pierwszej w Bartoszycach Gali Disco Polo na Placu Boh. Westerplatte.
Inicjatywa organizacji Gali Disco Polo od początku spotkała się z wieloma słowami krytyki, i niedowierzaniem, że taki typ muzyki zostanie pozytywnie przyjęty przez bartoszycką, i jak się okazało później nie tylko, publiczność. I choć w tą plenerową imprezę należało zainwestować, organizatorzy czyli BDK podjął się wyzwania i stworzenia w Bartoszycach ciekawej imprezy, która może i na jeden wieczór, ale miała i połączyła pokolenia oraz nasze miasto pokazała z innej strony.
W trakcie koncertu każdy, czy to lubi tą muzykę, czy na placu spotkania znalazł się przypadkowo wystukiwał rytm i w zupełności poddał się atmosferze imprezy, którą z każdą minutą potęgował występ kolejnych zespołów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.