2011-06-29 09:41: „Gniazdo” wygrało w Spływie na Byle Czym
Początki były trudne i faktycznie amatorskie, ale z każdą edycją organizowany Spływ na Byle Czym rzeką Łyną jest na coraz wyższym poziomie organizacyjnym jak i z punktu widzenia prezentujących się pływadeł. W tym roku pula nagród była wyższa niż zwykle, stąd i z wyznaczonym celem startowali uczestnicy zabawy, która wciągnęła również mieszkańców jako publiczność.
Spływ na Byle Czym rzeką Łyną odbył się już po raz kolejny, ale dopiero w tym roku zyskał miano I Mistrzostw Polski Północno-Wschodniej w Pływaniu na Byle Czym. Bez deszczu, ale i tak z wiatrem, a przede wszystkim z nurtem rzeki Łyny, próbowało popłynąć dziewięć jak zwykle oryginalnych konstrukcji pływających, które z reguły nie mogą być napędzane silnikiem, a jedynie własną kondycją fizyczną lub wsparciem z linii brzegu.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.