2005-09-24 16:33: "Żegnamy lato tańcem i piosenką"
"Żegnamy lato tańcem i piosenką" pod takim hasłem 24 września odbywa się II Wojewódzka Parada Tańca na Placu Bohaterów Westerplatte. Pomysłodawcami parady są Irena i Andrzej Borczyk, organizatorem Urząd Miasta Bartoszyce. Uroczystego otwarcia oraz wręczenia kluczy do bram miasta dokonał burmistrz Bartoszyc Krzysztof Nałęcz.
Parada przebiega w dwóch etapach.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2005-09-24 19:12, dodał: Karolinka
super impreza :)
2005-10-15 18:45, dodał: Doda
zero organizacji.potrzebujemy osob,ktore na tym sie znaja.
2005-10-15 19:50, dodał: ..Kate....
ehh...totalna klapa....brak słów...pomysł mógł być niezły...a było beznadziejne wykonanie...brak słów...tandeta:/
2005-10-16 21:13, dodał: ruda
tak jak koleżanka wyżej napisała - pomysł sam w sobie jest niezły. Jednak muszę powiedzieć, że należy popracować nad organizacją takiego przedsięwzięcia. Więc radzę zapisać sie na szkolenie z Projektmanagement!! Wychodzę z założenia - jak coś robić to porządnie!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.