2011-06-22 19:41: Ringo w SOSW
Trzeci rok z rzędu na boisku przy SOSW rozegrano Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Ringo, w którym udział zwykle biorą reprezentanci placówek kształcenia specjalnego. W tym roku o miano zwycięzcy startowało aż siedem zespołów.
Czasochłonne mistrzostwa na boisku SOSW do końca meczy skupiły grupy zainteresowane grą w ringo. I choć z pozoru gra wydaje się bardzo prosta, to o wyniku często decyduje wytrwałość zawodników i świetne pomiędzy nimi porozumienie na boisku.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.