2011-06-22 19:37: Legia -Bart po raz pierwszy na bartoszyckich orlikach
Pole do popisu mieli najmłodsi zawodnicy z drużyn piłkarskich, którzy na bartoszyckim Orliku przy ul. Bema w strugach deszczu pokazali wolę walki i ciekawe widowisko z piłką nożną w grze, a wszystko to w ramach po raz pierwszy zorganizowanego przez BOSiR turnieju pod hasłem Legia-Bart.
Mimo deszczu zaplanowany turniej odbył się bez przeszkód, nie przeszkadzał bowiem ani deszcz, ani ziąb mu towarzyszący. Zawodnicy, którzy stawili się na boisku zadanie mieli jedno, gra, ale przy tym nie zapominać o zabawie, bo takie zwykle są założenia tego typu spotkań piłkarskich w tych najmłodszych rocznikach.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.