2011-06-17 10:38: IV Runda Pucharu Polski i blisko 100 zawodników
Zawody z cyklu IV Rundy Pucharu Polski i w tym roku odbyły się na torze motocrossowym w Falczewie. Klub Wiraż jako główny organizator zawodów póki co nie zamierza odpuszczać takiej imprezy i możliwości pokazania bartoszyczanom kawałka prawdziwego sportu, w którym maszyny odgrywają tą najważniejszą rolę. Stąd też z roku na rok podnoszą poziom organizacyjny, a za tym idzie przychylność zawodników i ich chęć uczestniczenia w tym sportowym spotkaniu, z punktami i zwycięstwem w tle.
O tym czy zawody odbędą się na danym torze, decyduje oczywiście PZM, który zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo na torze, ale także na bezpieczeństwo publiczności, na dobre przygotowanie podłoża i właściwe zaplecze dla zawodników.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.