2011-06-16 16:42: XII Piknik Olimpijski z udziałem bartoszyczan
Konkurs plastyczny pod hasłem "Nasze Euro 2012" trwał tak naprawdę przez kilka miesięcy, co wynikało z tego, by jak największa liczba dzieci i młodzieży mogła zdążyć i wziąć w nim udział, stąd i ostatecznie ogromna ilość nadesłanych prac. Konkurs organizowany był przez BOSiR przy współudziale PKOl oraz Ambasady Ukraińskiej, a swoim zasięgiem objął prawie całe województwo. Oczywiście w konkursie istotną rolę odegrały nagrody za wykonane prace plastyczne, ale przede wszystkim udział zwycięzców w XII Pikniku Olimpijskim w Warszawie, jako miły dodatek i zachęta do udziału w konkursach organizowanych przez BOSiR.
Głównym założeniem konkursu plastycznego zorganizowanego przez BOSiR była popularyzacja wśród dzieci i młodzieży sportu poprzez wykorzystanie ich zdolności manualnych oraz drugim celem było przekonanie całych rodzin do wspólnego uczestnictwa w zbliżającym się Euro 2012.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.