2011-06-16 16:35: Szkoła podstawowa w Krawczykach potrafi się bawić
Podczas tego spotkania w Szkole Podstawowej w Krawczykach nie ma mowy o nauce, o klasówkach i ocenach. Na pierwszy plan wysuwa się zabawa i hasło świadczące bezpośrednio co w życiu jest najważniejsze, a więc rodzina i dlatego należy na nią postawić. Festyn w tej szkole udało się przeprowadzić w ramach podsumowania programu profilaktycznego realizowanego w szkole na przełomie maja i czerwca pod hasłem "Dam radę", którego celem było ukazanie poprzez prace plastyczne, a także rymowanki, czy też przyśpiewki, wartości wynikających z bycia członkiem rodziny, jej wpływu na kształtowanie młodego człowieka i jego osobowości.
Festyn tradycyjnie odbył się z udziałem całych rodzin, ktore najpierw bardzo aktywnie przygotowywały się do tego szczególnego dnie w szkole, bowiem to dla całych rodzin zorganizowano w tym wyjątkowym dniu konkursy sportowe.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.