2011-06-09 14:13: Wysypisko śmieci w Wysiece zakończyło modernizację
Zakończyły się już wszystkie prace w ramach realizowanego projektu rozbudowy wysypiska śmieci w Wysiece. Inwestycja opiewająca na kwotę ponad 6 mln zł pozwoliła wpisać ten obiekt do grona 37 gmin działających w ramach systemu zagospodarowania odpadów komunalnych w Olsztynie.
Otóż 37 gmin podpisało umowę na dofinansowanie wspólnego projektu „System zagospodarowania odpadów komunalnych w Olsztynie”, wśród których znalazło się wysypisko śmieci w Wysiece. To projekt, który opiewa na bardzo poważną kwotę 284 mln zł, kontrolowanych przez WFOŚiGW w Olsztynie, a także unijny Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko.
Wspólny projekt gmin zakłada inwestycje w wielu gminach, w tym również jak wspomnieliśmy w Wysiece, która notabene swoje cele programowe wykonała w czasie pozyskując dzięki umowie o współpracy nowoczesne rozwiązania.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.