2011-06-09 14:10: „Cała Polska czyta dzieciom”
Począwszy od kwietnia bieżącego roku do końca marca 2012 roku Fundacja Cała Polska czyta dzieciom, obchodzi jubileusz 10 - lecia kampanii społecznej, której głównym celem jest przekonanie wszystkich o słuszności sięgania po książki od lat najmłodszych. Od początku tej inicjatywie aktywnie przygląda się, a jednocześnie uczestniczy wniej MBP w Bartoszycach, która do współdziałania zaprasza oczywiście dzieci oraz dorosłych.
Dokładnie 10 lat temu Fundacja zainicjowała kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom”. Początki oczywiście w porównaniu z doświadczeniem z dziesięciu lat były skromne, dysponowano wówczas jedynie pięknym plakatem „z motylem” autorstwa Rafała Olbińskiego, reklamą telewizyjną i radiową pt.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.