2011-06-01 14:34: Festyn SM Budowlani
Po liczbie ostatnio organizowanych imprez plenerowych śmiało można stwierdzić , że je uwielbiamy, szczególnie gdy pogoda takim spotkaniom służy. I choć tych imprez jednego dnia jest wiele, sprytni lub po prostu dobrze zorganizowani będą na każdej, i na każdej znajdą coś dla ciała i ducha.
Tym razem spotkanie odbyło się na boisku przy ul. Ogrodowej, które bardzo dobrze zostało przygotowane przez SM Budowlani, która notabene w ten sposób kontynuuje ciąg dalszy uroczystych obchodów 50-lecia istnienia.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.