2011-05-25 17:28: Straż Graniczna ma już 20 lat
Faktyczny dzień powołania formacji do działań na rzecz ochrony granicy państwowej, jaką jest Straż Graniczna, przypada na 16 maja. W okolicach tego dnia w wielu miejscach, gdzie są główne sztaby funkcjonowania takiej jednostki odbywają się uroczyste obchody tego szczególnego dnia. W tym roku powodów do świętowania było zdecydowanie więcej, bowiem Straż Graniczna obchodzi swój jubileusz 20-lecia.
Ten zaszczytny moment uroczyście obchodzono na terenie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, ale bliższe naszemu miastu są oczywiście placówki w Bezledach, Górowie Iławeckim oraz w Sępopolu, stąd i ten jubileusz obchodzono również w centrum Bartoszyc.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.