2011-05-25 17:10: Rodzinne zawody wędkarskie
Jak to zwykle w sobotę bywa od rana w domu trwają porządki, potem na głowie zakupy, ale kto chciał uciec od rutyny mógł spokojnie zabrać rodzinę na zawody w wędkarstwie spławikowym, i tym samym w ciszy, zrelaksować się na łonie natury. Takich chętnych odpoczynku, a jednocześnie spokojnej rywalizacji było aż dziewięć rodzin, które swoimi sposobami próbowały złowić jak najwięcej ryb, ale tylko pod zawody, pod ich zważenie, bo jak to bywa te ryby z powrotem wrzucane są do jeziorka.
Ideą spotkania jest udział rodzin, które w składzie będą miały na pewno kobietę oraz musi znaleźć się osoba niepełnoletnia. Początkowo te zawody organizowane były w ramach obchodów tygodnia katolickiego, natomiast teraz odbywają się pod patronatem starosty powiatowego.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.