2011-05-18 11:52: Wspólne szkolenie samorządowców
Ich kadencja trwa już ponad pół roku, mowa o radnych gminy, miasta czy powiatu, którzy mając na uwadze odpowiedzialność za podejmowane uchwały przechodzą szkolenia z zakresu funkcjonowania samorządów, tyle że do tej pory takie szkolenia przeprowadzane były indywidualnie, a tym razem w szkoleniu udział wzięli prawie wszyscy radni.
Pomysł na tego typu zbiorowe szkolenie radnych kiełkował już w poprzednich kadencjach, jednak nigdy nie doszło do skutku. Tym razem w związku z powołaniem ponad pół roku temu radnych na nową czteroletnią kadencję pomysł zdaniem organizatora Mariusza Pilasa należało wprowadzić do rzeczywistości. Stąd początkowo odbyło się spotkanie wszystkich przewodniczących rad, którzy jednogłośnie opowiedzieli się za tego typu inicjatywą, i zorganizowania pod jednym hasłem szkolenia z udziałem radnych.
Biorąc pod uwagę, że na szkoleniu uczestniczyli radni zarówno miejscy, gminni jak i powiatowi, prelegent swoją uwagę skupił na przedstawieniu części wspólnych wszystkich rad, a więc ich zakresu wiedzy i obowiązków przy podejmowaniu kluczowych uchwał.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.