2011-05-18 11:40: Strażacka majówka w Wojciechach
Maj to oczywiście majówki, ale maj należy także do strażaków, i niekoniecznie pod kątem zdecydowanie częstszych wyjazdów do pożarów, ale z uwagi na fakt, że w tym miesiącu strażacy obchodzą swoje święto w ramach dnia patrona św. Floriana, stąd strażacka majówka w Wojciechach.
Strażacka majówka, jak sama nazwa wskazuje nie może obejść się bez udziału grupy najbardziej zainteresowanej, która do wspólnego świętowania, jak choćby w Wojciechach zaprosiła nie tylko strażaków ochotników, ale również całą społeczność Wojciech oraz okolicznych miejscowości. Tradycją już jest, że to spotkanie rozpoczyna się od zawodów sprawnościowych na szczeblu czysto towarzyskim, ale zawsze z dużą dawką adrenaliny, bo zwycięstwo zawsze jest miłym akcentem.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.