2011-05-11 10:44: Wystawa Iwony Dombek-Rybczyńskiej
Im więcej wystaw organizowanych jest w naszym mieście, tym więcej osób odkrywa w sobie zamiłowanie do sztuki, i to do każdej jej postaci. Tym razem w sali kawiarnianej BDK oraz w jego holu można było zobaczyć wystawę prac malarstwa Iwony Dombek-Rybczyńskiej, która jak sama mówi maluje od dziecka, i zawsze sprawiało jej to ogromną satysfakcję, stąd wybór kierunku kształcenia i zgłębiania wiedzy.
Malarstwo, witraż, malarstwo na jedwabiu i czarna kreska z tym właśnie powinniśmy kojarzyć autorkę wystawy w BDK, która od 2002 roku dzięki swoim pracom i zdolnościom znalazła się w kręgu Związku Polskich Artystów Plastyków w Olsztynie. Autorka swoje malarstwo ocenia jako spontaniczne, stąd nigdy nie wymaga od odbiorców, by ją w jakiś sposób rozszyfrowywali, bądź mieli wyuczoną regułkę, co autor miał na myśli.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.