2011-05-11 10:40: Jubileuszowy turniej szachowy
Jak wielu miłośników gry w szachy jest w naszym mieście, tym bardziej tych zrzeszonych w Klubie Szachowym SM „Budowlani” można stwierdzić po organizowanych turniejach i obecności zainteresowanych. Historia szachów jest bardzo odległa, ale tą naszą grę w szachy na zasadzie turniejów i nauki dobrze znają propagatorzy tej gry w Bartoszycach, którzy od przeszło 35-ciu lat starają się przekazać najlepsze strony gry od podstaw, angażując w to członków klubu od młodzików po seniorów.
Ostatnio zorganizowany turniej odbył się z okazji 50-lecia SM Budowlani, wieloletniego patrona klubu, stąd obecność podczas spotkania prezesa Spółdzielni Mariana Wietraka. Tradycyjnie kilkugodzinny turniej miał na celu rozegranie partii w ramach jubileuszu patrona, ale również głównym celem było uzyskanie najlepszych wyników przez zebranych zawodników.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.