2011-05-04 13:36: „Poidełko” już nam służy
Sukcesywnie podglądaliśmy jak w centrum miasta powstaje „poidełko”, zwane także „wodopojem”. I choć było kilka terminów kiedy ono będzie punktem spotkań dla mieszkańców, a samo założenie usytuowania go na deptaku, na swej drodze spotykało wiele niepowodzeń, to mimo wszystko udało się, i od ubiegłego piątku nie tylko ozdabia nasze miasto, przyciąga najmłodszych mieszkańców, ale przede wszystkim za kilka dni będzie koiło pragnienie wszystkich spragnionych.
Inwestycja powstała m.in. dzięki wygranej, którą zapewnili członkowie drużyny bartoszyckiej reprezentacji podczas zmagania w turnieju pod hasłem „Puchar miast”.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.