2011-04-28 09:21: Mechatronicy z ZSP nr 1 zdobyli kolejne podium
Taka zdolna młodzież to duma dla szkoły, i skarb dla miasta, bowiem ich zdolności techniczne zauważane są nie tylko w codziennym środowisku, ale również wychodzą poza powiat, a często i województwo, mowa o uczniach ZSP nr 1 im. Kresowiaków, którzy po raz kolejny udowodnili, że pasja może być przepustką do skonkretyzowanego życia zawodowego, a sukcesy z nią związane tylko potęgują ich silną pozycję na etapie szkolnym, a później rynku pracy.
Nie po raz pierwszy zauważamy, że uczniowie ZSP nr 1 im. Kresowiaków nie kształcą się tam z przypadku.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.