2011-04-20 12:45: Dominika Rynkiewicz najpiękniejszą panną wyborów
Choć nie wszystkie piękne panny mają odwagę stanąć w towarzystwie innych dziewcząt, by zmagać się o tytuł tej najpiękniejszej, to jednak te które pokonują wszelkie wewnętrzne bariery nigdy nie żałują, że wzięły udział w eliminacjach do tytułu Miss Polonia Ziemi Bartoszyckiej, które od sześciu edycji odbywają sie w Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku. Do tych szczęśliwych panien zdecydowanie więc należy tegoroczna zwyciężczyni wspomnianego konkursu piękności Dominika Rynkiewicz z Bartoszyc.
Mimo, że główna gala konkursu piękności, który odbywa się od sześciu lat w Bisztynku, poprzedzona jest wieloma próbami, podczas których dziewczęta poznają się nawzajem, uczą się pięknie prezentować, to jednak finałowe spotkanie jest bardzo emocjonujące i trudno opanować zdenerwowanie. Trudno też jasno określić co bardziej przeraża, to czy na pewno dobrze się wygląda, czy też sama ocena jury, które w tym roku miało wielu członków.
Główna gala wyborów Miss Polonii Ziemi Bartoszyckiej to oczywiście ostateczne wyjście na scenę i prezentacja dziewcząt w kilku odsłonach, w tym w sukniach wieczorowych własnej kompozycji, po raz pierwszy w strojach firmy sponsorującej, oczywiście w strojach kąpielowych i sukniach ślubnych.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.