2011-04-20 12:43: Pokonkursowa wystawa w starostwie powiatowym
Wielu marzy o własnym mieszkaniu, a wielu więcej o własnym domku jednorodzinnym, który będzie ostoją życia rodzinnego, i który już od progu będzie niepowtarzalny. Stąd kilka technicznych i wizualnych pomysłów można zaczerpnąć z pokonkursowej wystawy projektów domów, która od piątku dostępna jest w budynku starostwa przy ul. Lipowej.
Projektanci, architekci, wykonawcy prac budowlanych stale szukają pomysłów na ciekawe wizualne i techniczne rozwiązania budowy domów jednorodzinnych, by spełnić oczekiwania klientów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.